Paramos

Jei Jums patinka mūsų idėja ir norite skirti dalį savo finansinės sėkmės skatinti mūsų veiklai, tam visada atviros durys. Surinkti pinigai bus skiriami labdarai. Vyrų klubas Satori yra ne pelno siekianti asociacija.

Skirti paramą galite į šią sąskaitą:
Vyrų klubas „Satori“
Paysera LT843500010003714397
Paysera SWIFT (BIC) kodas – EVIULT21

"Kas jeigu ne aš, ir kada jei ne dabar?"

M. D.

Keitėme Stogą

Kaip ir daugeliui iš mūsų kartais gyvenimas mums paruošia stiprius iššūkius. Paskutiniai keletą metų šio namo savininkei Rasitai buvo labai sunkūs. Skyrybos, sunkiai sergantis nepagydoma liga sūnus, kiauras stogas ir praeita žiema be šildymo.
Satori klubas suorganizavo talka Rasitai keičiant stogą.
Ačiū visiems prisidėjusiems prie šio projekto.
Visi dėl visų! 🙂🙏🌞👌

Pagalba Šeimai

Aplankyta dar viena šeima,kuriai labai reikia mūsų visų pagalbos :
Mama Lina viena augina du vaikus. Viskas klojosi gerai, kol 2014 m. nepatyrė išeminio insulto, ko pasekoje 3 m. negalėjo dirbti. Kadangi reikėjo finansų gydymuisi ir vaikų išaikymui, grimzdo į skolas. Teko normalų butą keisti į apleistą. Prieš mėnesį Lina turėjo onkologinę operaciją, laukia planinė širdies operacija. Šiandien Lina dirba, savo pastangom, su sūnaus pagalba bando tvarkytis buitį ir stojas ant koju.Tačiau nėra lengva,reikia buto remonto,baldų,dar vis seni langai,elektrinės viryklės .
Vyrų klubas „Satori“ ,padovanojo naują skalbimo mašiną .
Šiai gražiai ir tvarkingai šeimai ,galite padėti ir Jūs ,susisiekite !🤗
P.s. mergaitei 9 metai,berniukui 16
Ačiū !

Parama Jaunam Vyrui

Vyrų klubas “Satori” tęsia savo veiklą. Aplankėme 25-erių metų vyruką Airidą – labai pozityvų, šviesaus proto vaikiną, kuriam 2017 metais atsitiko tragedija. Airidas dirbo su tėčiu miške, kai netikėtai ant jauno vyro užvirto medis, taip stipriai jį sužalodamas. Po šios nelaimės Airidas nevaldo nei rankų, nei kojų.

Vaikų Dienos Centras

Satori Klubas parėmė Musninkų vaikų dienos centrą ,,Aitvarai“ ir dovanojo trūkstamą sumą autobusiukui. Centre dirbantis personalas sužavėjo savo altruistine idėja ir prasmingu švietėjišku darbu, kuriuo padeda aplinkinių kaimų vaikams ugdant sąmoningumą ir draugiškumą. Perduodam AČIŪ Klubui nuo vaikų ir centro darbuotojų ❤️🙂 Šį centrą galima remti nuolatos – kam įdomu galite susisiekti.

Parama Sergantiems Vėžiu

Socialinio Klubo SATORI Narių prioritetas – Tautiškumas – dalijimasis.

Kiekvieną mėnesį aplankomos kelios vietos kur valstybė neturi įrankių padėti laukiantiems paramos – neįgalūs vaikai, skurdžios šeimos, ligoniai ir senjorai.

Nauja Pradžia

Nauji metai, nauji geri darbai, nauja pradžia. Tiek mums, tiek ir Petrui, kuris po sunkios avarijos ir gilaus infarkto pusantrų metų gyveno kaip sapne – be judėjimo, be atminties, be galimybės dirbti ir pasirūpinti savo poreikiais.

Šiandien Petras gyvena už 80 eurų per mėnesį ir viskas ko jam reikėjo tai galimybė užsidirbti. Jis yra puikus pynėjas ir, esamoje situacijoje, jam trūko tik vytelių iš kurių galima būtų kažką nupinti namų sąlygose, tai parduoti ir užsidirbti pragyvenimui. Deja, gaunamos mėnesinės pašalpos tikrai neužtektų jų įsigyti. Jam reikėjo ne žuvies, o meškerės. Mes esame laimingi, kad kartu su Vyru klubu Satori galėjome šią „meškerę“ jam parūpinti. Geri darbai ir pagalba kitiems mums yra ir privilegija, ir malonumas. Prisijunkite ir jūs, draugai

Parama Šeimai

Gerų žmonių dėka, ši graži šeimyna jau turi kompiuterį, didelį kilimą ir dar daug jūsų visų padovanotų daiktų, sakom ačiū 🤗

Parama Vaikams

SATORI lankėsi pas vaikus, kuriems reikalingas išskirtinis dėmesįs ir pagalba daiktais buityje. 🙏 Kiekvienas iš čia apsilankusių žmonių gauna daug kartų daugiau, negu duoda.❤️

Uždaryti Meniu
×

Ačiū, kad užpildėte anketą!

Sveiki, (First):24.3},

Dėkojame užpildžius anketą. Mes susisieksime su jumis kelių dienų bėgyje ir pateiksime atsakymą ar jūs esate priimtas į Vyrų Klubą. Per šį laiką prašome jūsų pridėti užklausą prisijungti prie Vyrų Klubo Satori Facebook puslapio: https://www.facebook.com/groups/vyruklubassatori/

Pagarbiai,
Satori

Parama Jaunam Vyrui

Vyrų klubas “Satori” tęsia savo veiklą. Aplankėme 25-erių metų vyruką Airidą – labai pozityvų, šviesaus proto vaikiną, kuriam 2017 metais atsitiko tragedija. Airidas dirbo su tėčiu miške, kai netikėtai ant jauno vyro užvirto medis, taip stipriai jį sužalodamas. Po šios nelaimės Airidas nevaldo nei rankų, nei kojų. Realybė ir nuotaikos gana slogios… Tačiau yra vilties, jog brangios ir sudėtingos operacijos pagalba – jis gali vėl valdyti rankas. Operacijos sėkmė garantuojama 95%. Suma didelė – 78 tūkst. Eur. Airido tėvai patys šios sumos uždirbti nebepajėgia, nors nemažą dalį pinigų jau yra surinkę. Tad reikalinga aplinkos, t.y. mūsų visų pagalba. Pervedę Airidui bent po 1 Eur atsisakysime galbūt skanios ledų porcijos, ar plytelės šokolado, tačiau suteiksime jaunam vyrui šansą valdyti savo rankas…

Gavėjas : Pagirių bendruomenės centras
LT297044060005561750
Seb Bankas
PayPal
Paskirtis : parama Airido Grinio gydymui
pagiriu.bc@gmail.com https://www.paypal.me/
 

Parama Sergantiems Vėžiu

Socialinio Klubo SATORI Narių prioritetas – Tautiškumas – dalijimasis.

Kiekvieną mėnesį aplankomos kelios vietos kur valstybė neturi įrankių padėti laukiantiems paramos – neįgalūs vaikai, skurdžios šeimos, ligoniai ir senjorai.

Kiekvieną mėnesį aplankomos kelios vietos kur valstybė neturi įrankių padėti laukiantiems paramos – neįgalūs vaikai, skurdžios šeimos, ligoniai ir senjorai.

 

Ši kartą aplankėme VŠĮ Šiaulių paliatyviosios pagalbos centre. Šis centras rūpinasi žmonėmis kurie serga vėžiu ir gyvena paskutines dienas. SATORI padovanojo deguonies aparatą. Tokių deguonies aparatų stipriai palengvinančių būtį pacientams dar trūksta kokių 4. Vieno kaina 677 EUR. JEI NORITE PAAUKOTI įsigyti šiems aparatams, galite pervesti šiais rekvizitais:

VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras. Įmonės k. 303279259, Noreikių g. 58, Šiauliai. Labdaros sąskaita LT037180000004700366
Mokėjimo paskirtis – Deguonies aparatui.

Šio centro darbuotojai dirba iš idėjos ir atjautos, daugumai tai antras darbas, kuris atsiperka ne finansiškai o dvasiškai. Gera buvo sutikti žmones kurių idėjos kaip ir SATORI – Visi dėl Visų.