Paramos

Jei Jums patinka mūsų idėja ir norite skirti dalį savo finansinės sėkmės skatinti mūsų veiklai, tam visada atviros durys. Surinkti pinigai bus skiriami labdarai. Vyrų klubas Satori yra ne pelno siekianti asociacija.

Skirti paramą galite į šią sąskaitą:
Vyrų klubas „Satori“
Paysera LT843500010003714397
Paysera SWIFT (BIC) kodas – EVIULT21

Parama Sergantiems Vėžiu

Socialinio Klubo SATORI Narių prioritetas – Tautiškumas – dalijimasis. Kiekvieną mėnesį aplankomos kelios vietos kur valstybė neturi įrankių padėti laukiantiems paramos – neįgalūs vaikai, skurdžios šeimos, ligoniai ir senjorai.

Pačiau

Kiekvieną mėnesį aplankomos kelios vietos kur valstybė neturi įrankių padėti laukiantiems paramos – neįgalūs vaikai, skurdžios šeimos, ligoniai ir senjorai.

Ši kartą aplankėme VŠĮ Šiaulių paliatyviosios pagalbos centre. Šis centras rūpinasi žmonėmis kurie serga vėžiu ir gyvena paskutines dienas. SATORI padovanojo deguonies aparatą. Tokių deguonies aparatų stipriai palengvinančių būtį pacientams dar trūksta kokių 4. Vieno kaina 677 EUR. JEI NORITE PAAUKOTI įsigyti šiems aparatams, galite pervesti šiais rekvizitais:

VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras. Įmonės k. 303279259, Noreikių g. 58, Šiauliai. Labdaros sąskaita LT037180000004700366 Mokėjimo paskirtis – Deguonies aparatui.

Šio centro darbuotojai dirba iš idėjos ir atjautos, daugumai tai antras darbas, kuris atsiperka ne finansiškai o dvasiškai. Gera buvo sutikti žmones kurių idėjos kaip ir SATORI – Visi dėl Visų.

Nauja Pradžia

Nauji metai, nauji geri darbai, nauja pradžia. Tiek mums, tiek ir Petrui, kuris po sunkios avarijos ir gilaus infarkto pusantrų metų gyveno kaip sapne – be judėjimo, be atminties, be galimybės dirbti ir pasirūpinti savo poreikiais.

Pačiau


Šiandien Petras gyvena už 80 eurų per mėnesį ir viskas ko jam reikėjo tai galimybė užsidirbti. Jis yra puikus pynėjas ir, esamoje situacijoje, jam trūko tik vytelių iš kurių galima būtų kažką nupinti namų sąlygose, tai parduoti ir užsidirbti pragyvenimui. Deja, gaunamos mėnesinės pašalpos tikrai neužtektų jų įsigyti. Jam reikėjo ne žuvies, o meškerės. Mes esame laimingi, kad kartu su Vyru klubu Satori galėjome šią “meškerę” jam parūpinti. Geri darbai ir pagalba kitiems mums yra ir privilegija, ir malonumas. Prisijunkite ir jūs, draugai

Parama Šeimai

Gerų žmonių dėka, ši graži šeimyna jau turi kompiuterį, didelį kilimą ir dar daug jūsų visų padovanotų daiktų, sakom ačiū 🤗

Parama Vaikams

Satori lankėsi pas vaikus, kuriems reikalingas išskirtinis dėmesįs ir pagalba daiktais buityje. 🙏 Kiekvienas iš čia apsilankusių žmonių gauna daug kartų daugiau, negu duoda.❤️

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close