Internetinė svetainė yra uždaryta.

×

Melkio Mokykla

Nuotraukos autoriai: Modestas Baranauskas ir Sonata Leknickaitė (Sonatha Photography)

Melkio mokykla – tai natūralioje aplinkoje besimokančių vaikų erdvė. Tai kilnumas ir nuoširdumas. Drąsa ir išmintis. Atjauta sau ir kitam. Pagarba, atsakomybė, savarankiškumas, tikslo siekimas, kūrybingumas, bei gebėjimas kurti komandoje. Čia vaikai mokosi atpažinti jausmus, kuria glaudų ryšį su gamta, Melkio bendruomene ir pačiu savimi. Tai erdvė, kurioje vaikas yra priimtas toks, koks yra. Kur vietoje noro pakeisti, padedama dar ir dar labiau atsiskleisti.

Melkio bendruomenė – tai nuolatos didėjanti šeima. Norime jai padėti plėsti sąmoningumą, bei dalintis žiniomis su dar daugiau vaikų.

Šiuo metu jau yra pastatyti naujojo, didesnio mokyklos pastato pamatai. Tai bus nauja mokyklos erdvė, kurioje galės mokytis, patirti ir tyrinėti dar daugiau mokinių. Kviečiame dalintis gerumu ir meile prisidedant prie sąmoningos Melkio mokyklos ateities kūrimo. Susivieniję per meilę kartu mes galime daugiau!!!

Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam prisidėjusiam.

Norintys prisidėti prie naujosios mokyklos erdvės kūrimo, paremti galite pervesdami lėšas į VŠĮ “Melkio mokykla” sąskaitą banke LT527300010154543012 (Swedbank) pavedimu iš savo banko.

Dėkojame!!!

Parama Mergaitei

Sveiki, čia Tautvilė. Kuri savo laiku išgyveno nelaimingą atsitikimą, iškrito iš 4-to aukšto – lužę du stuburo slanksteliai. Mergaitė sunkiai atsistojo po traumos, tačiau reabilitacija ir šiandien vis dar labai reikalinga.

 SATORI Vyrų Klubo vyrai aplankė mergaitę. Nuvežė molbertą, dažų, kadangi mergaitė noriai piešia. Tautvilė talentinga, labai gražiai groja.
Šiuo metu šeimai sudėtingas laikas, tačiau išlieka dėkingi už sveikstančią dukrą ir su šypsena veide patikina, kad jiems viskas gerai.

SATORI Vyrų Klubas ruošiasi prisidėti prie geresnės Tautvilės būties gyvenamosios patalpos remontu. Visus kitus norinčius prisidėti prie paramos, kviečiame paaukoti kas kiek gali tiesiai į mamos sąskaitą:
Lina Teišerskienė
LT697300010001333825

Ačiū. VISI DĖL VISŲ.

Renonuotas Kambarys

SATORI Vyrų Klubas džiaugiasi ir dalinasi su Jumis vasarą atliktu geru darbu – Kauno m. Socialinių paslaugų centro Laikino apgyvendinimo skyriuje (moterų laikino apgyvendinimo padalinys) atrenovuotu poilsio kambariu, prie kurio dirbo ne vienas SATORI Klubo narys. Dabar ten gera ir jauku būti.

Šiandien centrui reikalinga skalbimo mašina. Informacija norintiems paremti:
Paramos sąskaita: LT174010042502297145
Paramos gavėjas: Kauno miesto socialinių paslaugų centras
Adresas: Partizanų g. 38D, Kaunas

Ačiū, kad užpildėte anketą!

Sveiki, (First):24.3},

Dėkojame užpildžius anketą. Mes susisieksime su jumis kelių dienų bėgyje ir pateiksime atsakymą ar jūs esate priimtas į Vyrų Klubą. Per šį laiką prašome jūsų pridėti užklausą prisijungti prie Vyrų Klubo Satori Facebook puslapio: https://www.facebook.com/groups/vyruklubassatori/

Pagarbiai,
Satori

Parama Jaunam Vyrui

Vyrų klubas “Satori” tęsia savo veiklą. Aplankėme 25-erių metų vyruką Airidą – labai pozityvų, šviesaus proto vaikiną, kuriam 2017 metais atsitiko tragedija. Airidas dirbo su tėčiu miške, kai netikėtai ant jauno vyro užvirto medis, taip stipriai jį sužalodamas. Po šios nelaimės Airidas nevaldo nei rankų, nei kojų. Realybė ir nuotaikos gana slogios… Tačiau yra vilties, jog brangios ir sudėtingos operacijos pagalba – jis gali vėl valdyti rankas. Operacijos sėkmė garantuojama 95%. Suma didelė – 78 tūkst. Eur. Airido tėvai patys šios sumos uždirbti nebepajėgia, nors nemažą dalį pinigų jau yra surinkę. Tad reikalinga aplinkos, t.y. mūsų visų pagalba. Pervedę Airidui bent po 1 Eur atsisakysime galbūt skanios ledų porcijos, ar plytelės šokolado, tačiau suteiksime jaunam vyrui šansą valdyti savo rankas…

Gavėjas : Pagirių bendruomenės centras
LT297044060005561750
Seb Bankas
PayPal
Paskirtis : parama Airido Grinio gydymui
pagiriu.bc@gmail.com https://www.paypal.me/
 

Parama Sergantiems Vėžiu

Socialinio Klubo SATORI Narių prioritetas – Tautiškumas – dalijimasis.

Kiekvieną mėnesį aplankomos kelios vietos kur valstybė neturi įrankių padėti laukiantiems paramos – neįgalūs vaikai, skurdžios šeimos, ligoniai ir senjorai.

Kiekvieną mėnesį aplankomos kelios vietos kur valstybė neturi įrankių padėti laukiantiems paramos – neįgalūs vaikai, skurdžios šeimos, ligoniai ir senjorai.

 

Ši kartą aplankėme VŠĮ Šiaulių paliatyviosios pagalbos centre. Šis centras rūpinasi žmonėmis kurie serga vėžiu ir gyvena paskutines dienas. SATORI padovanojo deguonies aparatą. Tokių deguonies aparatų stipriai palengvinančių būtį pacientams dar trūksta kokių 4. Vieno kaina 677 EUR. JEI NORITE PAAUKOTI įsigyti šiems aparatams, galite pervesti šiais rekvizitais:

VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras. Įmonės k. 303279259, Noreikių g. 58, Šiauliai. Labdaros sąskaita LT037180000004700366
Mokėjimo paskirtis – Deguonies aparatui.

Šio centro darbuotojai dirba iš idėjos ir atjautos, daugumai tai antras darbas, kuris atsiperka ne finansiškai o dvasiškai. Gera buvo sutikti žmones kurių idėjos kaip ir SATORI – Visi dėl Visų.