Apie Satori Klubo logotipą

Klubo logotipe matome daug trikampių. Trikampis pasaulio istorijoje turi daug reikšmių. Satori Klubo kontekste Didysis Trikampis simbolizuoja Evoliuciją, augimą, kilimą aukštyn. Trikampis savyje talpina žmoniją, visų sąmoningumo lygių žmones.

Apačioje siaurosios sąmonės žmonės, viršuje plačiausios – žmonės idealai, kūrėjai, humanistai, pranašai. Simbolis reiškia, kad visi su vieni kitais susiję, visi svarbūs ir negali funkcionuoti vieni be kitų. Trikampis – tai visi lygūs, nes visi esame viename darinyje pavadinimu Gyvenimas, bet tuo pat metu kompetencijos atskiria vienus nuo kitų, vieni aukščiau, kiti žemiau. Atskirtis kyla ne dėl egoizmo, o dėl meilės ir kūrybos manifestavimo laipsnio, kuris kyla žmogui einant sąmonėjimo keliu arba juo neinant leidžiamasi į Gyvenimo Trikampio apačią.

Evoliucijos vienas iš tikslų – laisvė. Tai iš nesąmoningo vartotojo ir marionetės tapti ne tik karaliumi šachmatų lentoje, ne tik šachmatų lenta, net tik Žaidėju prie šachmatų lentos, bet galiausiai viskuo vienu metu – didžiuoju Trikampiu. Tai Idealas.

Du mažesni trikampiai persmelkę vienas kitą (juodo viršūnė į apačią, balto viršūnė aukštyn) didžiajame Trikampyje primena Dovydo Žvaigždę arba Merkabą. Satori kontekste su religija jis nieko bendro neturi. Tokia dviejų trikampių kombinacija naudojama įvairių kultūrų daugybę amžių. Taigi, Satori Klubo kontekste – tai simbolizuoja Žmogų Idealą. Vienas trikampis – viršūnė žemyn – tai Dvasia / Sąmoningumas besileidžiantis į Materiją – kūryba, lyg tyro kūdikio atėjimas į pasaulį. Trikampis viršūne aukštyn – tai žmogus sąmoningai kylantis aukštyn. Iš berniuko į vyrą, iš nebrandos į brandą, iš neišmanymo į Sąmoningumą – Dvasią. Trikampio viršūnė – tai galva išvien su Didžiuoju Trikampiu – Visata – tai žmogaus protas išvien su Dievu, Visatos Kosminiais Dėsniais ir Gamta.

Juodas Trikampis išskiria save taip parodydamas / simbolizuodamas tarsi vyriška vyro formą, nes – tai vyrų bendruomenė.

Liūtas juodo trikampio centre – tai Satori Klubo Narys. Liūto reikšmė istorijoje taip pat turi savo simbolines prasmes daugelyje kultūrų. Satori kontekste Liūtas – tai sąmoningumas, dvasinė galia, inteligencija, orumas, dosnumas, tautiškumas. Tai Satori Klubo Narių vidinis principas kurį Klubo veikla nariams padeda sustiprinti ir išreikšti vis labiau į išorę – reprezentuoti sąmoningumo grožį evoliucijos kontekste – didžiajame Trikampyje – Gyvenimas.

 

Klubo įkūrėjas Martynas Driukas 

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close