Apie SATORI klubo logotipą

Klubo logotipe matome daug trikampių. Trikampis pasaulio istorijoje turi daug reikšmių.

Didysis Trikampis

Satori Klubo kontekste Didysis Trikampis simbolizuoja Evoliuciją, augimą, kilimą aukštyn. Trikampis savyje talpina žmoniją, visų sąmoningumo lygių žmones.

Apačioje siaurosios sąmonės žmonės, viršuje plačiausios – žmonės idealai, kūrėjai, humanistai, pranašai. Simbolis reiškia, kad visi su vieni kitais susiję, visi svarbūs ir negali funkcionuoti vieni be kitų. Trikampis – tai visi lygūs, nes visi esame viename darinyje pavadinimu Gyvenimas, bet tuo pat metu kompetencijos atskiria vienus nuo kitų, vieni aukščiau, kiti žemiau. Atskirtis kyla ne dėl egoizmo, o dėl meilės ir kūrybos manifestavimo laipsnio, kuris kyla žmogui einant sąmonėjimo keliu arba juo neinant leidžiamasi į Gyvenimo Trikampio apačią.

Evoliucijos vienas iš tikslų – laisvė. Tai iš nesąmoningo vartotojo ir marionetės tapti ne tik karaliumi šachmatų lentoje, ne tik šachmatų lenta, net tik Žaidėju prie šachmatų lentos, bet galiausiai viskuo vienu metu – didžiuoju Trikampiu. Tai Idealas.

Du mažesni trikampiai

Du mažesni trikampiai persmelkę vienas kitą (juodo viršūnė į apačią, balto viršūnė aukštyn) didžiajame Trikampyje primena Dovydo Žvaigždę arba Merkabą. Satori kontekste su religija jis nieko bendro neturi. Tokia dviejų trikampių kombinacija naudojama įvairių kultūrų daugybę amžių. Taigi, Satori Klubo kontekste – tai simbolizuoja Žmogų Idealą. Vienas trikampis – viršūnė žemyn – tai Dvasia / Sąmoningumas besileidžiantis į Materiją – kūryba, lyg tyro kūdikio atėjimas į pasaulį. Trikampis viršūne aukštyn – tai žmogus sąmoningai kylantis aukštyn. Iš berniuko į vyrą, iš nebrandos į brandą, iš neišmanymo į Sąmoningumą – Dvasią. Trikampio viršūnė – tai galva išvien su Didžiuoju Trikampiu – Visata – tai žmogaus protas išvien su Dievu, Visatos Kosminiais Dėsniais ir Gamta.

Juodas Trikampis išskiria save taip parodydamas / simbolizuodamas tarsi vyriška vyro formą, nes – tai vyrų bendruomenė.

Liūtas juodo trikampio centre

Liūtas juodo trikampio centre – tai Satori Klubo Narys. Liūto reikšmė istorijoje taip pat turi savo simbolines prasmes daugelyje kultūrų. Satori kontekste Liūtas – tai sąmoningumas, dvasinė galia, inteligencija, orumas, dosnumas, tautiškumas. Tai Satori Klubo Narių vidinis principas kurį Klubo veikla nariams padeda sustiprinti ir išreikšti vis labiau į išorę – reprezentuoti sąmoningumo grožį evoliucijos kontekste – didžiajame Trikampyje – Gyvenimas.

Uždaryti Meniu
×

Ačiū, kad užpildėte anketą!

Sveiki, (First):24.3},

Dėkojame užpildžius anketą. Mes susisieksime su jumis kelių dienų bėgyje ir pateiksime atsakymą ar jūs esate priimtas į Vyrų Klubą. Per šį laiką prašome jūsų pridėti užklausą prisijungti prie Vyrų Klubo Satori Facebook puslapio: https://www.facebook.com/groups/vyruklubassatori/

Pagarbiai,
Satori

Parama Jaunam Vyrui

Vyrų klubas “Satori” tęsia savo veiklą. Aplankėme 25-erių metų vyruką Airidą – labai pozityvų, šviesaus proto vaikiną, kuriam 2017 metais atsitiko tragedija. Airidas dirbo su tėčiu miške, kai netikėtai ant jauno vyro užvirto medis, taip stipriai jį sužalodamas. Po šios nelaimės Airidas nevaldo nei rankų, nei kojų. Realybė ir nuotaikos gana slogios… Tačiau yra vilties, jog brangios ir sudėtingos operacijos pagalba – jis gali vėl valdyti rankas. Operacijos sėkmė garantuojama 95%. Suma didelė – 78 tūkst. Eur. Airido tėvai patys šios sumos uždirbti nebepajėgia, nors nemažą dalį pinigų jau yra surinkę. Tad reikalinga aplinkos, t.y. mūsų visų pagalba. Pervedę Airidui bent po 1 Eur atsisakysime galbūt skanios ledų porcijos, ar plytelės šokolado, tačiau suteiksime jaunam vyrui šansą valdyti savo rankas…

Gavėjas : Pagirių bendruomenės centras
LT297044060005561750
Seb Bankas
PayPal
Paskirtis : parama Airido Grinio gydymui
pagiriu.bc@gmail.com https://www.paypal.me/
 

Parama Sergantiems Vėžiu

Socialinio Klubo SATORI Narių prioritetas – Tautiškumas – dalijimasis.

Kiekvieną mėnesį aplankomos kelios vietos kur valstybė neturi įrankių padėti laukiantiems paramos – neįgalūs vaikai, skurdžios šeimos, ligoniai ir senjorai.

Kiekvieną mėnesį aplankomos kelios vietos kur valstybė neturi įrankių padėti laukiantiems paramos – neįgalūs vaikai, skurdžios šeimos, ligoniai ir senjorai.

 

Ši kartą aplankėme VŠĮ Šiaulių paliatyviosios pagalbos centre. Šis centras rūpinasi žmonėmis kurie serga vėžiu ir gyvena paskutines dienas. SATORI padovanojo deguonies aparatą. Tokių deguonies aparatų stipriai palengvinančių būtį pacientams dar trūksta kokių 4. Vieno kaina 677 EUR. JEI NORITE PAAUKOTI įsigyti šiems aparatams, galite pervesti šiais rekvizitais:

VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras. Įmonės k. 303279259, Noreikių g. 58, Šiauliai. Labdaros sąskaita LT037180000004700366
Mokėjimo paskirtis – Deguonies aparatui.

Šio centro darbuotojai dirba iš idėjos ir atjautos, daugumai tai antras darbas, kuris atsiperka ne finansiškai o dvasiškai. Gera buvo sutikti žmones kurių idėjos kaip ir SATORI – Visi dėl Visų.