Apie Įkūrėją

Vyrų Klubo SATORI idėjos autorius Aš – Martynas Driukas

Išorėje, sociume esu žinomas kaip visiškai save reformavusi asmenybė, įkvėpusi tūkstančius žmonių suabejoti tokiais žodžiais kaip „Negaliu“, „Neįmanoma“, „Taip nebūna“, „Tai ne man“… Esu ir tėvas. Esu septynių holistinės saviugdos knygų autorius, lektorius bei motyvatorius – riboto mąstymo reformatorius; keliautojas po pasaulio Galios vietas kaip Alcheminių Kelionių projekto vadovas ir vienas iš įkūrėjų. Esu alternatyvios medicinos tyrinėtojas – specialistas ir nuo vaikystės sportininkas. Esu ir Jogos mokytojas, NLP ir verslo trenerio statusus apsigynęs atradėjas. Esu nuolat besimokantis ir savo kompetenciją keliantis žmogus įvairiose sferose, kurios susijusios su saviugda, psichologija bei parapsichologija.

Psichologine saviugda domiuosi jau beveik 14 metų, bet iš esmės visus metodus naudojau tik finansinei gerovei gerinti, todėl pakilimus nuolat lydėjo skaudūs kritimai tarsi užburtame rate. Į naują sąmoningumo lygmenį perėjau prieš 7 metus, kai ėmiausi šventraščių studijų, esminio savęs pažinimo per jogą ir atlikau metų trukmės retritą, kurio metu pabudau patyręs Satori. Po pirmos Savivokos pradėjau prisiminti, kas esu, iš kur atėjau ir ką reikia nuveikti…

…Žmogaus ieškojimai tęsiasi iš gyvenimo į gyvenimą ir kai po nesuskaičiuojamų gyvenimų pastangų jis gauna blyksnį to, ką mes vadiname palaima, taika ar tiesa, ar Dievu, mokša ar nirvana – jūs tai galite pavadinti kaip norite, net ir tada nėra tokio žodžio, kuris galėtų tai išreikšti.

 Žmogus tai randa tik po daugelio daugelio gyvenimų. Visi tie, kurie ieško ir galvoja, kad turės tikrą džiaugsmą po to, kai jie ras, labai klysta. Jie aptiks, kad po pasiekimo prasideda naujas darbas, naujas dalykas, kad tai dar ne poilsis.” Ošo

 

Vienas iš esminių mano kelių į Dvasią yra Krija Joga, Meistras Vedlys – Svamis Šankarananda Giri Maharadž iš Mahavataro Babadži Mokytojų ir mokinių sekos. Tai – Krija jogos tradicija, kurią XIX a. Himalajų jogas, žinomas kaip Mahavataras Babadži Maharadž (realizavęs Kristų), ją atgaivino ir perdavė savo mylimam mokiniui Lahiri Mahasajui.

Apie Lahiri Mahasajo ir Babadži susitikimą Himalajuose pasakojama Premavataro Paramhansos Joganandos knygoje „Jogo Autobiografija“

Iš tikrųjų galiu sakyti, kad ateina diena, kai visi sutikti žmonės ir knygos mūsų gyvenime tampa mokytojais, nes gryninimasis tada tęsiasi jau kiekvieną dieną.

Žinių sėmiausi:

• “Seldino Šiuolaikinės Akupunktūros Mokykla”- Anatomija; Akupresūra; Trigerinių taškų terapija; Masažas; Smegenų bangų terapija (biofeedback). Dėstytojas gyd. Ilja Seldinas.

• “Žmogaus Autoredukcijos Centras – Oktava”- Valdomo įvaizdžio terapija; Stuburo gimnastika; Kvėpavimo gimnastika; Psichosomatika.

• NLP Centras – NLP praktiko statusas pagal ICU ir ICTA (Treneris Vitoldas Masalskis – NLP treneris, psichologas). Įgytos kompetencijos: Psichinių būsenų valdymas; Komunikacija; Pasąmoninių įsitikinimų modeliavimas; Tikslų pasiekimo būdai; Hipnozė.

• “Karaliaus Mindaugo mokymo centras” – darbuotojų sauga ir sveikata; pirmoji medicinos pagalba; reanimacija ir intensyvioji terapija; skubioji medicina; sveika gyvensena; medicinos etika; anatomija, fiziologija, patologija; mikrobiologija; katastrofų medicinos pagrindai; prevencinė medicina; ekologija; informacinės technologijos; bendravimo psichologija.

• ReiKi Mokytojai Meistrai – Edmundas Petruoka ir Dhananjaya Pandit Das pagal Usui Shiki Rioho tradicinę ReiKi liniją suteikė man dvasinio tobulėjimo ir natūralaus gydymo metodo Mokytojo Meistro statusą.

• Astrominerologijos centras “Pars Fortunae” – litoterapija (mineralų terapija).

• NLP AZBUKA – Tarptautinis Mokymų Centras – suteikė NLP meistro, NLP trenerio bei apgintas verslo trenerio statusas, tarptautinė sertifikacija pagal ICTA ir ICU. (Treneriai: Michali Dernakovksi – psichologas, psichoterapeutas, NLP magistras; Igor Bližnvesky – aukščiausio lygio psichoterapeutas, psichologas, NLP treneris, hipnoterapeutas; Olga Šatalov – psichologė, NLP trenerė; Prof. Gary Mcdaniel)

• Breath Mastery su Dan Brule – Kvėpavimo terapija.

• World Peace Yoga Shcool – Jogos mokytojo statusas (200 val. YOGA TTC). Jogos filosofija; Psichologija; Ajurvedos pagrindai; Fizinė ir energinė anatomija; Asanos; Kvėpavimo terapija (Pranayama); Mokymo metodologija.

• Theta Healing Institute of Knowledge (JAV) – The Theta Healing DNA pagrindai. Įgytos kompetencijos: Darbas su smegenų bangomis; Transas; Kineziologija: Ribojančių įsitikinimų transformavimas; Aiškiaregystės valdymas; Empatijos valdymas; Psichosomatika.

Uždaryti Meniu
×

Ačiū, kad užpildėte anketą!

Sveiki, (First):24.3},

Dėkojame užpildžius anketą. Mes susisieksime su jumis kelių dienų bėgyje ir pateiksime atsakymą ar jūs esate priimtas į Vyrų Klubą. Per šį laiką prašome jūsų pridėti užklausą prisijungti prie Vyrų Klubo Satori Facebook puslapio: https://www.facebook.com/groups/vyruklubassatori/

Pagarbiai,
Satori

Parama Jaunam Vyrui

Vyrų klubas “Satori” tęsia savo veiklą. Aplankėme 25-erių metų vyruką Airidą – labai pozityvų, šviesaus proto vaikiną, kuriam 2017 metais atsitiko tragedija. Airidas dirbo su tėčiu miške, kai netikėtai ant jauno vyro užvirto medis, taip stipriai jį sužalodamas. Po šios nelaimės Airidas nevaldo nei rankų, nei kojų. Realybė ir nuotaikos gana slogios… Tačiau yra vilties, jog brangios ir sudėtingos operacijos pagalba – jis gali vėl valdyti rankas. Operacijos sėkmė garantuojama 95%. Suma didelė – 78 tūkst. Eur. Airido tėvai patys šios sumos uždirbti nebepajėgia, nors nemažą dalį pinigų jau yra surinkę. Tad reikalinga aplinkos, t.y. mūsų visų pagalba. Pervedę Airidui bent po 1 Eur atsisakysime galbūt skanios ledų porcijos, ar plytelės šokolado, tačiau suteiksime jaunam vyrui šansą valdyti savo rankas…

Gavėjas : Pagirių bendruomenės centras
LT297044060005561750
Seb Bankas
PayPal
Paskirtis : parama Airido Grinio gydymui
pagiriu.bc@gmail.com https://www.paypal.me/
 

Parama Sergantiems Vėžiu

Socialinio Klubo SATORI Narių prioritetas – Tautiškumas – dalijimasis.

Kiekvieną mėnesį aplankomos kelios vietos kur valstybė neturi įrankių padėti laukiantiems paramos – neįgalūs vaikai, skurdžios šeimos, ligoniai ir senjorai.

Kiekvieną mėnesį aplankomos kelios vietos kur valstybė neturi įrankių padėti laukiantiems paramos – neįgalūs vaikai, skurdžios šeimos, ligoniai ir senjorai.

 

Ši kartą aplankėme VŠĮ Šiaulių paliatyviosios pagalbos centre. Šis centras rūpinasi žmonėmis kurie serga vėžiu ir gyvena paskutines dienas. SATORI padovanojo deguonies aparatą. Tokių deguonies aparatų stipriai palengvinančių būtį pacientams dar trūksta kokių 4. Vieno kaina 677 EUR. JEI NORITE PAAUKOTI įsigyti šiems aparatams, galite pervesti šiais rekvizitais:

VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras. Įmonės k. 303279259, Noreikių g. 58, Šiauliai. Labdaros sąskaita LT037180000004700366
Mokėjimo paskirtis – Deguonies aparatui.

Šio centro darbuotojai dirba iš idėjos ir atjautos, daugumai tai antras darbas, kuris atsiperka ne finansiškai o dvasiškai. Gera buvo sutikti žmones kurių idėjos kaip ir SATORI – Visi dėl Visų.