Apie įkūrėją

Vyrų Klubo SATORI idėjos autorius Aš – Martynas Driukas.

Išorėje, sociume esu žinomas kaip visiškai save reformavusi asmenybė, įkvėpusi tūkstančius žmonių suabejoti tokiais žodžiais kaip „Negaliu“, „Neįmanoma“, „Taip nebūna“, „Tai ne man“… Esu ir tėvas. Esu septynių holistinės saviugdos knygų autorius, lektorius bei motyvatorius – riboto mąstymo reformatorius; keliautojas po pasaulio Galios vietas kaip Alcheminių Kelionių projekto vadovas ir vienas iš įkūrėjų. Esu alternatyvios medicinos tyrinėtojas – specialistas ir nuo vaikystės sportininkas. Esu ir Jogos mokytojas, NLP ir verslo trenerio statusus apsigynęs atradėjas. Esu nuolat besimokantis ir savo kompetenciją keliantis žmogus įvairiose sferose, kurios susijusios su saviugda, psichologija bei parapsichologija.

 

Vyrų Klubas - Satori nuotrauka.

Psichologine saviugda domiuosi jau beveik 14 metų, bet iš esmės visus metodus naudojau tik finansinei gerovei gerinti, todėl pakilimus nuolat lydėjo skaudūs kritimai tarsi užburtame rate. Į naują sąmoningumo lygmenį perėjau prieš 7 metus, kai ėmiausi šventraščių studijų, esminio savęs pažinimo per jogą ir atlikau metų trukmės retritą, kurio metu pabudau patyręs Satori. Po pirmos Savivokos pradėjau prisiminti, kas esu, iš kur atėjau ir ką reikia nuveikti…

 

…Žmogaus ieškojimai tęsiasi iš gyvenimo į gyvenimą ir kai po nesuskaičiuojamų gyvenimų pastangų jis gauna blyksnį to, ką mes vadiname palaima, taika ar tiesa, ar Dievu, mokša ar nirvana – jūs tai galite pavadinti kaip norite, net ir tada nėra tokio žodžio, kuris galėtų tai išreikšti. Žmogus tai randa tik po daugelio daugelio gyvenimų. Visi tie, kurie ieško ir galvoja, kad turės tikrą džiaugsmą po to, kai jie ras, labai klysta. Jie aptiks, kad po pasiekimo prasideda naujas darbas, naujas dalykas, kad tai dar ne poilsis.” Ošo

Vienas iš esminių mano kelių į Dvasią yra Krija Joga, Meistras Vedlys – Svamis Šankarananda Giri Maharadž iš Mahavataro Babadži Mokytojų ir mokinių sekos. Tai – Krija jogos tradicija, kurią XIX a. Himalajų jogas, žinomas kaip Mahavataras Babadži Maharadž (realizavęs Kristų), ją atgaivino ir perdavė savo mylimam mokiniui Lahiri Mahasajui.

Apie Lahiri Mahasajo ir Babadži susitikimą Himalajuose pasakojama Premavataro Paramhansos Joganandos knygoje „Jogo Autobiografija“.

 

Iš tikrųjų galiu sakyti, kad ateina diena, kai visi sutikti žmonės ir knygos mūsų gyvenime tampa mokytojais, nes gryninimasis tada tęsiasi jau kiekvieną dieną.

Žinių sėmiausi:

• “Seldino Šiuolaikinės Akupunktūros Mokykla”- Anatomija; Akupresūra; Trigerinių taškų terapija; Masažas; Smegenų bangų terapija (biofeedback). Dėstytojas gyd. Ilja Seldinas.

• “Žmogaus Autoredukcijos Centras – Oktava”- Valdomo įvaizdžio terapija; Stuburo gimnastika; Kvėpavimo gimnastika; Psichosomatika.

• NLP Centras – NLP praktiko statusas pagal ICU ir ICTA (Treneris Vitoldas Masalskis – NLP treneris, psichologas). Įgytos kompetencijos: Psichinių būsenų valdymas; Komunikacija; Pasąmoninių įsitikinimų modeliavimas; Tikslų pasiekimo būdai; Hipnozė.

• “Karaliaus Mindaugo mokymo centras” – darbuotojų sauga ir sveikata; pirmoji medicinos pagalba; reanimacija ir intensyvioji terapija; skubioji medicina; sveika gyvensena; medicinos etika; anatomija, fiziologija, patologija; mikrobiologija; katastrofų medicinos pagrindai; prevencinė medicina; ekologija; informacinės technologijos; bendravimo psichologija.

• ReiKi Mokytojai Meistrai – Edmundas Petruoka ir Dhananjaya Pandit Das pagal Usui Shiki Rioho tradicinę ReiKi liniją suteikė man dvasinio tobulėjimo ir natūralaus gydymo metodo Mokytojo Meistro statusą.

• Astrominerologijos centras “Pars Fortunae” – litoterapija (mineralų terapija).

• NLP AZBUKA – Tarptautinis Mokymų Centras – suteikė NLP meistro, NLP trenerio bei apgintas verslo trenerio statusas, tarptautinė sertifikacija pagal ICTA ir ICU. (Treneriai: Michali Dernakovksi – psichologas, psichoterapeutas, NLP magistras; Igor Bližnvesky – aukščiausio lygio psichoterapeutas, psichologas, NLP treneris, hipnoterapeutas; Olga Šatalov – psichologė, NLP trenerė; Prof. Gary Mcdaniel)

• Breath Mastery su Dan Brule – Kvėpavimo terapija.

• World Peace Yoga Shcool – Jogos mokytojo statusas (200 val. YOGA TTC). Jogos filosofija; Psichologija; Ajurvedos pagrindai; Fizinė ir energinė anatomija; Asanos; Kvėpavimo terapija (Pranayama); Mokymo metodologija.

• Theta Healing Institute of Knowledge (JAV) – The Theta Healing DNA pagrindai. Įgytos kompetencijos: Darbas su smegenų bangomis; Transas; Kineziologija: Ribojančių įsitikinimų transformavimas; Aiškiaregystės valdymas; Empatijos valdymas; Psichosomatika.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close